SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
30 Eylül 2020 - Çarşamba 13:32
 
Coronavirüsle Mücadelede Taviz Yok!
Hatay’da her hafta düzenlediği ilçe sağlık tesisleri ziyaretine Reyhanlı ilçesinde devam eden İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, coronavirüsle mücadelede tavizlerinin olmadığını ve olmayacağını söyledi.
Sağlık Haberi
Coronavirüsle Mücadelede Taviz Yok!

İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, 2020 yılı içerisinde Reyhanlı halkının hizmetine sunulan KETEM (Kanser Erken Teşhis Merkezi) başta olmak üzere İlçe Sağlık Müdürlüğü, Devlet Hastanesi ve Kaymakamlığı ziyaret etti. Sağlık tesisleri yöneticileri ile bir araya gelen İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat hizmet sunumu ve işleyişler hakkında bilgiler aldı, sağlık tesislerinin içinde ve dışında incelemeler yaptı.

 

Tespit edilen eksiklikler ve tamamlanması gereken hizmetler konusunda notlarını alan İl Sağlık Müdürü Hambolat, corona tedbirleri ve vaka durumları hakkında sağlık tesisi yöneticilerinden brifing alıp ve istişarelerde bulundu.

 

Karşılaştığı hastalar, hasta yakınları ve sağlık personelleri ile bir süre sohbet ettikten sonra Reyhanlı Kaymakamı Ali Candan’ı makamında ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat görüşmesinde Hatay ilinde ve Reyhanlı ilçesinde yürütülen sağlık hizmetleri ve alınan corona tedbirlerini aktardı.

 

Bu haftaki ilçe ziyaretini Reyhanlı ilçesine yaptığını ifade eden İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat “Benim adıma güzel ve verimli bir ziyaret olduğunu düşünüyorum. Sağlık hizmetlerini işleyişi hakkında bilgiler aldık, tespitlerimizi yaptık ve notlarımızı tuttuk. Bu noktada Hataylı hemşerilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına kararlı mücadelemize zaman mefhumu gözetmeksizin devam ediyoruz inşallah. Halkımızın da bizlere olan destekleri ve teveccühleri ile corona virüs ile mücadele konusunda tavizimiz kesinlikle yoktur, olmayacaktır da. Tedbirleri elden bırakmamamız gerekiyor. Hepimize büyük sorumluluk ve görevler düşüyor. Bilinçli ve istikrarlı olur isek korona virüs değil kazanan biz olacağız’’ diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Coronavirüsle, Mücadelede, Taviz, Yok!,
Yorumlar
Haber Yazılımı