kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
21 Haziran 2021 - Pazartesi 16:17
 
Çocuklar da Büyüklerde Mutlu Oldu
İskenderun sosyal hizmetler müdürlüğü öncülüğünde engelli evde bakım hizmetinden faydalan engelli ve aileleriyle tekne gezintisi, sosyal ekonomik destekle desteklenen çocuklara tarihi, turist ve kültürel değerlerini tanıtma gezisi düzenlendi.
Yaşam Haberi
Çocuklar da Büyüklerde Mutlu Oldu

İskenderun sosyal hizmetler müdürlüğü bünyesinde Engelli evde bakım hizmetinden faydalan engelli ve aileleriyle tekne gezintisi yapıldı. Geziye katılanlar gönüllerince eğlenerek unutulmaz bir gün yaşadılar.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, İskenderun sosyal hizmetler müdürlüğü tarafından, sosyal ekonomik destekle desteklenen çocuklar ve koruyucu aile hizmetinden yararlanan çocuklara Hatay’ın tarihi, turist ve kültürel değerlerini tanıtmak, sevdirmek amacıyla gezi düzenlendi. Arkeoloji müzesi başta olmak üzere bir çok yeri ilk kez görerek öğrenen çocuklar mutlu oldu.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın ev sahipliğinde, Hatay milletvekili Abdulkadir Özel’in de katıldığı, evde bakım hizmetinden faydalanan engelli ve aileleriyle kahvaltıda bir araya geldiler.

Babalar gününü de unutmayan İskenderun sosyal hizmetler müdürlüğü şehit babaları ve gazileri ziyaret edip, hayır dualarını aldıklarını da ifade ettiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çocuklar, da, Büyüklerde, Mutlu, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı