Haber Detayı
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 12:24
 
Çifte Şampiyonluk Meydan’da…
Plaj Futbolu ile Halı saha futbolunda tüm rakiplerini geride bırakan FC Meydan Gençlik Spor ve Meydan Gençlik 1453 takımları çifte şampiyonlukla turnuvanın yıldızı oldu.
Spor Haberi
 Çifte Şampiyonluk Meydan’da…

FC Meydan Gençlik Spor ile Meydan Gençlik 1453 takımları İskenderun Belediyesi tarafından organize edilen 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm festivali etkinlikleri arasında yer alan Plaj Futbolu ile Halı saha futbolunda tüm rakiplerini geride bıraktı.

Final maçları ve kupa törenine İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eşi Arife Tosyalı ile ASKF Başkan yardımcısı Ayhan Dik de katıldı. Meydan Gençlik 1453 takımı İskenderun Belediyesine ait sahil kısmındaki spor tesislerinde yapılan final karşılaşmasında güçlü rakibi Geveze Spor'u Cemil Karakurum ile Arif Özdemir'in attığı golle 2-0 yendi. 

Kalabalık seyirci kitlesinin heyecanla izlediği müsabakanın ardından ardından Şampiyonluk kupasını karşılaşmayı Esi Arife Tosyalı ve ASKF Başkan yardımcısı Ayhan Dik ile izleyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tarafından verildi. Final karşılaşmasını 2-0 yenilgiyle kapatan Geveze Spor, ikinci, Galactios üçüncü, Bet Spor'da dördüncü oldu.

Meydan mahallesi adına Zeyni Ceylan, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile Hatay ASKF Başkan yardımcısı ve Festival Spor Organizasyonu sorumlusu Ayhan Dik'e, turnuvanın güzelliği nedeniyle Meydan Spor'un formasını hediye etti.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, şampiyonaya katılan tüm takımları tebrik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Çifte, Şampiyonluk, Meydan’da…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı