Haber Detayı
26 Mayıs 2020 - Salı 19:10
 
CHP’li Şahin’den Güvenlik güçlerine teşekkür ziyareti
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Suzan Şahin, covid-19 sürecinde sokağa çıkma kısıtlaması altında bayram geçiren İskenderun’da sokaklarda görev yapan polis noktası ile Jandarma karakollarını ziyaret etti.
Siyaset Haberi
CHP’li Şahin’den Güvenlik güçlerine teşekkür ziyareti

Coronavirüs ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda evde kalan vatandaşların aksine, sokaklarda mesai yapmak zorunda kalan güvenlik güçlerini ziyaret eden CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, bu zor günlerde özveriyle çalışan polis ve jandarma ekiplerine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Kentin çeşitli noktalarında görev yapan polislerle bir araya gelen Hatay Milletvekili Av. Suzan Şahin, coranavirüs pandemi döneminde dünya ve Türkiye zor bir süreçten geçtiğini belirterek bugünlerin en kahramanları başta sağlıkçılar, onlar kadar da büyük mücadele veren insanların can ve mal güvenliğini sağlayan güvenlik güçleri olduğunu söyledi.

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Ramazan Bayramını vatandaşların evlerinde geçirmek zorunda kaldığı bu süreçte polis ve Jandarmanın sokaklarda 24 saat görev başında bulunduğunu bildiren Milletvekili Şahin, “Sağlıkçılar kadar güvenlik güçlerimizin de moral motivasyona ihtiyacı var. Bayram nedeniyle İskenderun’da Jandarma karakollarında Mehmetçiğimizi, kentin çeşitli noktalarında görevli polis memurlarımızı ziyaret ettim. Onların bayramlarını kutladım ve çalışmalarında başarılar diledim” diye konuştu.      

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’li, Şahin’den, Güvenlik, güçlerine, teşekkür, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı