Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 10:37
 
CHP’li Şahin “Canan Kaftancıoğlu yalnız değil!”
CHP Hatay Milletvekili Av. Suzan Şahin, Hukuksuzluğun devlet eliyle delinmesinin kabul edilemeyeceğini belirterek ifade ve irade özgürlüğüne karşı yapılan her darbenin karşısında olacaklarını söyledi.
Siyaset Haberi
CHP’li Şahin “Canan Kaftancıoğlu yalnız değil!”

Arsuz ilçesinde ‘Kadın eli semt pazarı’ açılışına katılan CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun yalnız olmadığını buradaki kadınlarla birlikte arkasında durduklarını ifade etti.

Belediye Başkanın eşleri Beyce Güven’in gayretleri, hanımefendilerin katılımıyla ‘Kadın eli semt pazarı’nın birinci etabını açmış bulunduklarını belirten CHP’li Şahin “Kadınlarımız bugün emeğin ne kadar değerli olduğunu ve kadın eli değen her şeyin nasıl güzelleşeceğini bize ve Arsuz halkına göstermeye başladılar. Başladılar, başardılar ve hep bir ağızdan dediler ki; ‘biz İstanbul’uz. İstanbul’a bir kadın eli değince İstanbul Belediyesini kazanan sayın Canan Kaftancıoğlu’nu anmadan buradan ayrılmıyoruz’ Canan Kaftancıoğlu yalnız değil! Emeği, kendisi yalnız değildir. Hukuksuz yargılanmasının karşısındayız. Siyasi ve politik egolar uğruna şu anda aldığı hüküm bunun uğrunadır. Orada demokrasi yargılanmıştır. Orada İstanbul’un iradesi yargılanmıştır. Orada hukuksuzluk vardır. Biz bunu kınıyoruz, karşısındayız. Sonuna kadar ‘Hak, Hukuk, Adalet’ diyoruz ve ülkemizde adalet istiyoruz” diye konuştu.       

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’li, Şahin, “Canan, Kaftancıoğlu, yalnız, değil!”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı