SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
06 Eylül 2021 - Pazartesi 18:28
 
CHP’li Parlar “Hatay’daki program verimli geçti”
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar, tüm ilçeleri kapsayan 3 günlük programın gerek teşkilatlar gerekse vatandaşlar nezdinde son derece verimli geçtiğini söyledi.
Siyaset Haberi
CHP’li Parlar “Hatay’daki program verimli geçti”

İl Başkanı Dr. Parlar, üç günlük programa CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP PM Üyesi Ali Mahir Başarır, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut ve Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, Serkan Topal ve İsmet Tokdemir’in katıldığını kaydetti.  

 

Programlarda Erzin, Dörtyol, Payas, Antakya ve Kumlu’da esnaf, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep, beklenti ve sorunları dinlediklerini dile getiren CHP Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar, “İlimizde son derece verimli bir çalışmayı tamamladık. Programlarımıza katılarak halkımızın, esnaflarımızın, STK’larımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyen not alan ve TBMM’ye taşıyacaklarını ifade eden CHP Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel ile birlikte programlarımıza Parti Meclisi Üyemiz Ali Mahir Başarır, Adana Milletvekilimiz  Burhanettin Bulut ve Hatay Milletvekillerimiz Mehmet Güzelmansur, Suzan Şahin, Serkan Topal ve İsmet Tokdemir’e teşekkür ediyorum” dedi.


Teşkilatlar olarak birliktelik ve beraberliğin güzel sonuçlarını yansıttıklarını ifade eden Başkan Dr. Parlar, “Hatay ve ilçelerimizin sorunlarını biliyor ve çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda 3 gün süren programda çok başarılı birer çalışma örneği gösteren İlçe başkanlarımı, yöneticilerimizi, kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticilerimizi, partimizin gerçek sahibi üye ve gönüllülerimizi yürekten kutluyorum. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’li, Parlar, “Hatay’daki, program, verimli, geçti”,
Yorumlar
Haber Yazılımı