ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
03 Aralık 2020 - Perşembe 13:10
 
CHP’li Kadınlardan öğrencilere yardım eli…
Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Kadın Kolları yönetimi tarafından pandemi döneminde ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere çeşitli yardım malzemeleri topladı.
Siyaset Haberi
CHP’li Kadınlardan öğrencilere yardım eli…

CHP İlçe binasında toplanan yardım malzemeleriyle ilgili basın açıklaması yapan Teşkilat Başkanı Yusuf Mansuroğlu, “Bu sosyal projenin başarılı olmasında payları büyük olan Kadın Kolları Başkanımın nezdinde tüm yönetimi kutluyorum. Sosyal projeye katkı sunan partililerime, iş insanlarına, meclis üyelerime teşekkür ediyorum” dedi.  

CHP Kadın Kolları Başkanı Nurhayat Kılınç, yaşanılan bu zorlu süreçte halkın pandemi tedbirleri, virüs ve ekonomik zorluklarla mücadele ettiğini belirterek “Bu mücadelede Kadın kolları olarak biz, ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin yanında olmak istedik, sıcak ellerimizi uzattık. Elimizi uzatmakta bize destek olan başta Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Tankut’a ve HBB Daire Başkanımıza, Özçelik İş Sendikası Şube Sekreteri Murat Kayış’a, partili gönüllü tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biz kadın kollarına her daim desteğini esirgemeyen İlçe Başkanımıza ve Kadın kolları Yönetim kurulu üyelerime sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’li, Kadınlardan, öğrencilere, yardım, eli…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı