ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
21 Nisan 2021 - Çarşamba 13:14
 
CHP İl Başkanı Parlar’dan 23 Nisan mesajı…
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yıl dönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan CHP Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar: “Geleceğimizin Teminatı Çocuklarımızı Sevgiyle Selamlıyorum” dedi.
Siyaset Haberi
CHP İl Başkanı Parlar’dan 23 Nisan mesajı…

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajında: “Millet iradesinin temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük coşku ve gururla kutluyoruz. 23 Nisan, Dünya’da çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayramdır. Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk gelecek nesillere karşı olan sevgi ve güveninin bir göstergesi olarak, onlara demokratik, laik ve çağdaş Cumhuriyete sahip çıkma görevini vermiştir” diye kaydetti.

 

23 Nisan aynı zamanda milli birlik ve beraberliğin en güzel örneği olan Kurtuluş Savaşı sonrasında, millet iradesinin vücut bulduğu ve Cumhuriyetin temellerinin atıldığı gün olduğunu vurgulayan CHP’li Parlar “O gün millet egemenliğine dayanan bir demokrasi anlayışının temeli atılırken, bizleri geleceğe taşıyacak olan çocuklarımız unutulmamış, onlara karşı olan güvenin bir ifadesi olarak bu bayram armağan edilmiştir. Evrensel bir bayram niteliğinde bütün dünya çocukları ile birlikte kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı sevgiyle selamlıyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, İl, Başkanı, Parlar’dan, 23, Nisan, mesajı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı