ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
29 Ekim 2020 - Perşembe 17:19
 
CHP Gençlik ve kadın kollarından Kızılay’a ziyaret…
Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcı İklime Kabasakal ile İskenderun ilçe teşkilatı Gençlik ve kadın Kolları başkan ile yöneticileri Kızılay haftası dolayısıyla bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
Siyaset Haberi
CHP Gençlik ve kadın kollarından Kızılay’a ziyaret…

CHP İskenderun ilçe teşkilatı Gençlik Başkanı Mert Üs, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcı İklime Kabasakal, Kadın Kolları Başkanı Nur Hayat Kılınç ile Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Halef Konyalı’nın da katılıyla Kızılay’a ziyaret organize edildi. CHP’li gençler ile kadınlar ziyaret ettikleri Kızılay’ın sahildeki kan alım istasyonunda görevli personel ile kan veren vatandaşlara kırmızı karanfiller takdim ettiler.

Ziyarette Kızılay mensuplarının haftasını kutlayan CHP İskenderun ilçe gençlik kolları Başkanı Mert Üs, Türkiye’de ve dünyada yardıma ihtiyaç duyulan her yere ulaşan Türk Kızılay’ına teşekkür etmek, faaliyetlerine de destek olmak amacıyla ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.

İçinde bulunulan zor günlerde ve yaşanılan tüm afetlerde Kızılay en büyük destekçi olduğunun altını çizen Üs “Her ne kadar yönetim noktasında sıkıntılı süreçler yaşasak da biz asıl çalışanların, emekçi kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu güzelim kurumu yad ellere teslim etmeyeceğiz. Bizler Cumhuriyetin hiç bir kuruluşunu sokakta bulmadık. Elimizden almaya kimsenin gücü yetmeyecek. Kızılay Haftasını bir kez daha en içten dileklerimizle kutlayarak daha aydınlık günlerde bir arada olmak dileğiyle” diye konuştu.

CHP İlçe Kadın kolları Başkanı Nur Hayat Kılınç da, afet ve ihtiyaç duyulan yerlere yardım ulaştıran Kızılay’ın aynı zamanda Türkiye’de hastaların kan ihtiyacını da karşılamak gibi bir görevi üstlendiğini belirterek “Her alanda insanlara ve insanlığa hizmetler veren Kızılay mensuplarına teşekkür ederek haftasını kutluyoruz” dedi.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Gençlik, ve, kadın, kollarından, Kızılay’a, ziyaret…,
Yorumlar
Haber Yazılımı