Haber Detayı
22 Temmuz 2020 - Çarşamba 17:46
 
CHP Gençlik Kolları 'Hakaret' yargıya taşıdı!
CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Harmaoğlu, Genel Başkanları Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı İmamoğlu, İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu ile tüm üyelere ağır hakareti yargıya taşıdı.
Siyaset Haberi
CHP Gençlik Kolları 'Hakaret' yargıya taşıdı!

CHP Gençlik Kolları Başkanı Avukat Erdem Harmaoğlu Adliye çıkışında İskenderun Meteoroloji Müdürü Başar Bahar hakkında gerekli adli ve idari tahkikatın başlatılması yönünde İskenderun Cumhuriyet Başsavcılığı’na talepte bulunduklarını söyledi.

Gençlik Kolları Başkanı Av. Harmaoğlu açıklamasında şunları kaydetti: “Hiç kimsenin, hele hele siyasetten bağımsız olması gereken bir bürokratın herhangi bir siyasi partinin üyelerine veya yöneticilerine bu denli ahlak dışı ithamlarda bulunmaya hakkı yoktur! Bulunduğu bürokratik makamı adeta işgal eden, ideoloji ve mezhep gibi kılcal konularda ağır ithamlarda bulunarak küfürler yağdıran kendini bilmez haddini bilecektir! Söz konusu tahkikat aşamalarını hassasiyetle takip edeceğimizi bir kez daha ilan ediyoruz!”

Açıklamada, CHP Gençlik Kolları il Örgütlenme Sorumlusu Ufuk Arslan, İlçe Sekreteri Alkan Köybaşı, İlçe Başkan Yardımcıları Ebru Mantaş, Hazal Gürün ve Kenan Oduncu da hazır bulundu

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Gençlik, Kolları, 'Hakaret', yargıya, taşıdı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı