kehribar - logo yanı
Haber Detayı
04 Aralık 2019 - Çarşamba 12:11
 
CHP Gençliğinden rehabilitasyon merkezi ziyareti…
CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkan adayı Alkan Köybaşı, İl Gençlik 3. Bölge Başkanı Halef Konyalı ile birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Uğurböceği Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyarette bulundu.
Siyaset Haberi
 CHP Gençliğinden rehabilitasyon merkezi ziyareti…

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Teşkilatı Gençlik Kollarında özellikle sosyal ve kültürel etkinliklerde yer alarak toplumun her alanına dokunmaya gayret gösteren Gençlik Kolları Başkan adayı Alkan Köybaşı ve İl Gençlik 3. Bölge Başkanı Halef Konyalı, anlamlı bir ziyarete daha imza attı.

İskenderun’da hizmet veren Uğurböceği Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören engelli öğrencilerle bir araya gelen CHP’li gençler, onların eğitim çalışmalarını yakından takip edip, boyama kitabı dağıttı, bir süre zaman geçirdiler.

CHP İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkan adayı Alkan Köybaşı ile İl Gençlik 3. Bölge Başkanı Halef Konyalı, toplumun tüm kesimlerine dokunmak, onların sorunlarına ortak olmak ve çözüm üretmenin sosyal demokrat anlayışın bir gereği olduğuna işaret ederek “Biz Atatürk ve CHP gençliği her daim bu anlayışın sürdürülebilirliğiyle hareket etmekteyiz. Bugün de 3 Aralık Dünya Engelliler gününde Rehabilitasyon merkezinde eğitim gören engelli kardeşlerimizle birlikte olduk, onlarla zaman geçirdik. Sıcak kalplerine dokunduk” diye konuştular.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: , CHP, Gençliğinden, rehabilitasyon, merkezi, ziyareti…,
Yorumlar
Haber Yazılımı