Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 11:38
 
CHP Erzin’de Sökmen de adaylığını açıkladı…
Cumhuriyet Halk Partisi Erzin ilçe teşkilatı başkanlık yarışında çevreci-siyasetçi Necdet Sökmen de 17 Kasım’da yapılacak ortak aday için temayül yoklamasında aday adayı olduğunu açıkladı.
Siyaset Haberi
CHP Erzin’de Sökmen de adaylığını açıkladı…

Adil Coşkuner/Erzin

Önlerinde 17 Kasım tarihinde üyelerin oylarıyla belirlenecek ortak ilçe başkanlığı temayül yoklaması bulunduğuna işaret eden CHP’li Necdet Sökmen “Bu temayül yoklamasında çoğunluk adayları arasında en fazla oyu alan aday prensip gereği, başkan adayı olarak belirlenecek ama delegelerin önerileriyle isteyen adaylar da çıkacak. Tüm adaylara da başarılar diliyorum” dedi.

BENCİ ZİHNİYETTEN UZAK

BENCİ ANLAYIŞ HAKIM OLACAK

Cumhuriyet Halk Partisi Erzin İlçe Başkanlığı görevine talip olduğunu ve kendisine güvendiğini ifade eden Necdet Sökmen “Cumhuriyet Halk Partisinin adına yakışır şekilde, bu partiyi en iyi şekilde temsil edeceğime, Erzin’de ilimizde, hatta daha geniş alanda bu partiye en iyi şekilde hizmet edeceğime inanıyorum. Cumhuriyet Halk Partisi, halkın partisi adı üstünde; halkla bütünleşerek, benci zihniyetten uzak, bizci anlayışla partide yer alacağız. Tabandan gelen sese kulak vereceğiz. Salon partisi değil de sokakların meydanların partisi yapmaya çalışacağız. Halkın sorunları bizim sorunlarımız olacak, tabandan gelen sesi dinleyeceğiz ve buna gerek ilçe gerekse büyükşehir belediyesi olarak ortaklaşa çözümler arayacağız. İnşallah bu partiyi Erzin’de en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

BEN İNANIYORUM

HALKIM DA İNANSIN

İlçe ve Türkiye adına CHP’yi iktidara taşımanın birinci görevlerinin başında olacağının altını çizen Sökmen “CHP Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetidir bu parti. Onun kurduğu ve cumhuriyetle yaşıt bir parti. Biz de demokrasinin gereği, hem ilçemize hem de halkımıza en iyi hizmeti verme adına kendimizi adadık. Gerek Erzin halkımızın, gerekse üyelerimizin desteklerini beklemekteyiz. CHP İlçe başkanlığı görevine seçilmem konusunda ben inanıyorum, halkım da inansın” diye konuştu.   

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Erzin’de, Sökmen, de, adaylığını, açıkladı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı