Haber Detayı
19 Aralık 2019 - Perşembe 10:21
 
CHP Erzin’de mazbatayı alan yönetim kendini tanıttı…
Cumhuriyet Halk Partisi Erzin İlçe teşkilatı gerçekleştirdiği genel kurulla Yalçın Elmasoğlu Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu düzenlenen törenle mazbata ve mührü teslim aldı.
Siyaset Haberi
CHP Erzin’de mazbatayı alan yönetim kendini tanıttı…

Adil COŞKUNER/Erzin

CHP Erzin teşkilatının yeni başkan Yalçın Elmasoğlu yönetim kurulu mazbatasını seçim kurulu müdüründen aldı. CHP ilçe başkanı ile ilçe yönetim kurulu üyeleri Kazım Güven ve Cavit Özsoy ile birlikte ilçe seçim kurulundan CHP ilçe binasına geçerek burada kalabalık partili topluluğuyla buluştu.

Eski yönetim kurulu üyesi Kubilay Karakaya’dan yönetim evrakları ve mührü devir alan İlçe Başkanı Elmasoğlu kürsüye yeni yönetimini çağırarak partililere tanıttı.

İlçe Başkanı Elmasoğlu, kendilerini bu görev layık görenlere teşekkür ederek  “Uzun bir yolculuktan sonra onurlu bir göreve geldik. Hep beraber, biz olarak, ben yok! Birlikte omuz omuza mücadele vereceğimize inanıyorum. Burada küslük, dargınlık asla olmayacak. Herkes kardeş, arkadaş yoldaş gibi mücadelemize devam edeceğiz. Buna da sizlerin adına da inanıyorum ve sizlere layık olmak için de elimden gelen her şeyi yapacağım. Elimi değil gövdemi taşın altına koyacağıma söz veriyorum” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Erzin’de, mazbatayı, alan, yönetim, kendini, tanıttı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı