ugur okullari
Haber Detayı
21 Aralık 2019 - Cumartesi 16:55
 
CHP Dörtyol İlçede Gökhan Özer’le devam…
Cumhuriyet Halk Partisi Dörtyol İlçe Örgütü tek listeyle gerçekleştirilen olağan genel kurulda Gökhan Özer Başkanlığında yeni yönetimini seçti.
Siyaset Haberi
  CHP Dörtyol İlçede Gökhan Özer’le devam…

Sedat İSKENDEROĞLU – Dörtyol

Dörtyol Belediye Düğün Salonunda yapılan CHP İlçe olağan genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Divan başkanlığını Ali Rıza Günaydın, Katip üyelikleri ise Hakan Tiryaki ve elif Nur Kendi'nin yaptığı kongrede gelir gider hesapları ile faaliyet raporları okundu.

         CHP Dörtyol İlçe Başkanı Gökhan Özer kongre süreci sonunda kırgınlıklara ve küskünlüklere asla yer vermeden, Cumhuriyet Halk Partisine gücüne güç katmak için çalışacaklarını söyledi.

 

Milli Mücadele'de İlk kurşunun atılışının 101. yıl dönümünü de kutlayan Özer “Milli Kahramanımız Mehmet Çavuş'un ailesine yeterli önemin gösterilmediğini düşünüyorum. Ayrıca ilçemizde yine yöresel ürünler pazarı diye bir yer açılarak, yerel esnaf mağdur edilmeye başlandı. Bu konuda ortak bir tepki koymak zorundayız. Gün kişisel zaaflarımızı parti dışında tutarak CHP ye yakışır bir vakar ve disiplin içerisinde ülkemizi karanlık amaçlara alet etmek isteyenlerle mücadele etme günüdür. Gün dostluk, barış ve sevgi günüdür. Bu duygu ve düşüncelerle kongremize katılan herkese teşekkür ediyorum" dedi.   

 

         Tek liste halinde gidilen seçimlerde Gökhan Özer başkanlığındaki yönetim kurulu Recep Arslan, Önder Ateş, Hüseyin Bağ, Muammer Bedir, Mustafa Halil Çelebi, Gülsen Çetin, Ahmet Ekiz, Bahri Hüseyin Gökmen, Osman Gülen, Keramettin Kipel, Arif Özkayhan, Sait Temel, Mustafa Tellioğlu, Neslihan Uzun Öksüz, Ayhan Ünal ve Emine Yıldız'dan oluştu.

 

         Kongreye Saadet Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Yusuf Çiçek ve Yönetimi, İyi Parti İlçe Başkanı Gürcan Eker ve Yönetimi, MHP İlçe Başkanı Şerif Türker ve Yönetimi, CHP Erzin İlçe Başkanı Yalçın Elmasoğlu, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan Yıldırım, Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, Dörtyol Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Çelebi, İyi Parti Belediye Meclis üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

          

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , CHP, Dörtyol, İlçede, Gökhan, Özer’le, devam…,
Yorumlar
Haber Yazılımı