ugur okullari - destop


Haber Detayı
25 Eylül 2020 - Cuma 11:22
 
CHP Belen yönetiminden İGC ziyareti…
Cumhuriyet Halk Partisi Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel ile Yönetimi, İskenderun Gazeteciler Cemiyetine nezaket ziyaretinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi.
Yaşam Haberi
  CHP Belen yönetiminden İGC ziyareti…

CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ndeki görev değişimiyle ilgili kutlama ziyaretinde bulunduklarını ifade ederek “Yerel basın bizim için çok önemli, önemli kalmaya devam edecektir. Mutlaka sorunları çözülmeli ve desteklenmelidir. Yerel basın olmadan bulunduğumuz yerdeki sorunları, çözümlerine ulaşma ve duymamız, kamuoyu oluşturmamız mümkün değildir” dedi.

Yerel basının tarihi bir görev ve sorumluluk içerisinde görev yaptığını vurgulayan CHP’li Yüksel “O açıdan yerel basını destekliyoruz, desteklemeye devam edeceğiz. Bu duygularla Gazeteciler Cemiyet Başkanımız ve yönetimini kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

CHP Belen ilçe teşkilatının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli de, yerel basın olarak yerel yöneticilerle beraber aynı pozisyonda çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Ziyarette CHP Belen İlçe yönetimi ile İGC yönetimi karşılıklı bir süre sohbet etti.

    

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , CHP, Belen, yönetiminden, İGC, ziyareti…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı