kehribar - logo yanı
Haber Detayı
18 Şubat 2021 - Perşembe 11:33
 
Çetinkaya ameliyatla acılarından kurtuldu!
Hatay’ın Arsuz ilçesinde şeker hastalığı nedeniyle ayaklarında iyileşmeyen yaraları kangrene dönüşen, acılarla dolu günler geçiren Hatice Çetinkaya’nın İstanbul’da ameliyat olduğu bildirildi.
Sağlık Haberi
Çetinkaya ameliyatla acılarından kurtuldu!

Şeker hastalığı nedeniyle ayak parmakları kesilen Hatice Çetinkaya, bir süre önce dayanılmaz hale gelen çektiği acılar ve komple ayağının kesilmemesi için hayırseverlerden yardım istemişti.

Maddi imkânsızlıklar yüzünden tedavi süreci askıya alınan Hatice Çetinkaya’nın çektiği acılar ve ailenin çaresizliğini gündeme taşıyan İskenderun.Org’un haberi hayırseverler ile Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’i harekete geçirdi.

Tedavi sürecinin devamı için gerekli maddi kaynağın büyük bir bölümü temin edildi, girişimler sonucu aile tedavi için İstanbul’daki özel hastaneye uğurlanmıştı. Ayağında başlayan yaraların kangrene dönüşerek tüm vücudunu sarmak üzereyken Hatice Çetinkaya, tedavi altına alındığı özel hastanede ameliyat edildi.

Çektiği acılardan başarılı gerçekleştiği belirtilen ameliyatla kurtarılan Hatice Çetinkaya, bu süreçte kendisine destek olan, yardım eden herkese dua ettiğini bildirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çetinkaya, ameliyatla, acılarından, kurtuldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı