kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
26 Nisan 2021 - Pazartesi 17:31
 
Çelik Eczane Teknisyenleri gününü kutladı…
İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik 26 Nisan’ın Eczane Teknisyenleri Günü olduğunu belirterek “Kentimizde 550, Türkiye’de 90 bin Eczane Teknisyeninin gününü kutluyorum” dedi.
Sağlık Haberi
Çelik Eczane Teknisyenleri gününü kutladı…

Eczane Teknisyenlerinin aslında isimsiz kahramanlar olduğunu ifade eden Dernek Başkanı Cemal Çelik “Bu zorlu süreçte ön ve ilk saflarda Eczane teknisyenleri yer almasına karşın hiçbir zaman yetkililer tarafından gündeme getirilmedi. Biz işimizi seviyoruz. İşimizi severek yapıyor, yapmaya devam edeceğiz. Bu arada hayatını kaybeden, eczane teknisyenlerimize, eczacılarımıza ve bütün sağlık çalışanlarımıza Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik bu zorlu süreçten geçildiğinin altını çizerek “Eczaneye gelen reçetelerin 100’ünden 70’i covid-19 reçetesi. Artık çocuklara kadar indi. Lütfen herkes maske, mesafe ve hijyen kurallarına uysun. ‘Bana bir şey olmaz’ mantığıyla yola çıkmasınlar. 26 Nisan Eczane Teknisyenleri günümüzü arayarak kutlayanlara çok teşekkür ederiz, bu bizim için büyük bir moral oldu” şeklinde konuştu.      

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çelik, Eczane, Teknisyenleri, gününü, kutladı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı