Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 17:20
 
Çalışan Gazeteciler ile İdareciler Günü birlikte kutlandı
İskenderun’da Basın mensupları, Kaymakam, Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü ve Belediye Başkan yardımcılarının katıldığı kahvaltılı toplantıda çalışan gazeteciler ile İdareciler günü birlikte kutlandı.
Yaşam Haberi
Çalışan Gazeteciler ile İdareciler Günü birlikte kutlandı

İskenderun Belediyesinin ev sahipliğinde 3 Nolu Sosyal tesiste gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya Kaymakam İskender Yönden, Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Belediye Başkan yardımcıları Kemal Nadir Ünal, Mehmet Ali Dokuzoğlu, Ahmet Keskin ve Doç. Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca, Küresel Gazeteciler Konseyi KGK Hatay İl Temsilcisi ve İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysel Cıncık, Anadolu Basın Birliği Hatay Şube Başkanı Ahmet Cerrahoğlu, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Temsilcisi Sabriye Sönmez, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Temsilcisi Akın Bodur, mahalli gazete sahipleri, muhabirler ve köşe yazarları katıldı.

Çalışan Gazeteciler gününün bugün 59. Yıldönümünün ifa edildiğini belirten Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı “Ben hepinize yapmış olduğunuz bu görevlerde, hizmetlerde öncelikle kolaylıklar, başarılar diliyorum, tabi ki tarafsız olmanızı bekliyorum. Eleştirilere açığız ama suçlamalara karşıyız. Her yazılanı dikkatle inceliyoruz, içinden bir şeyler kapmaya çalışıyoruz. Her türlü yapılacak eleştirilere açık olduğumuzu herkesin huzurunda bildiriyorum ama kimse suçlamaları hak etmiyor, varsa bir suç adliye orada. Suç duyurusunda bulunmanın herkesin hakkı olduğunu biliyorum, böyle bir şey olursa da benim de hakkım hukukum olduğunu herkesin bilmesini istiyorum” diye konuştu.

GÖNLÜMDEN GEÇEN

100 MEMNUNİYET

Basının olabildiğince tarafsız olmasını beklediklerinin altını çizen Belediye Başkanı Tosyalı “Onu da ne kadar başarırsanız bizleri mutlu eder. Çünkü sizler bu şehrin dinamiklerimsiniz. Biz İskenderun’u 250 bin kardeşimizle birlikte daha güzel yapacağız. Tek bir amacımız var, güzel İskenderun’umuzu daha güzel hale getirmek. Gönlümden geçen, 100 memnuniyet” dedi.  

Kaymakam İskender Yönden, mesleki İlke, usul ve esaslara bağlı olarak, kamuoyunun gerçek ve nitelikli olarak bilgilendirilmesi için önemli bir rol üstlenen basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü içtenlikle kutladığını söyledi.

 

İGC Başkanı Veysel Cıncık, Kaymakam, Belediye Başkanı ve İlçe Emniyet Müdürüne birer buket çiçek takdim ederek şahıslarında tüm İdarecilerin gününü de kutlamayı ihmal etmedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çalışan, Gazeteciler, ile, İdareciler, Günü, birlikte, kutlandı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı