kehribar - logo yanı
Haber Detayı
01 Aralık 2020 - Salı 10:19
 
Büyükşehir İlçe Belediyesi Ortak Çalışıyor
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, ilçenin tüm mahallelerinde, belediyenin imkânları doğrultusunda, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Covid 19 ile mücadele edildiğini belirtti.
Yaşam Haberi
Büyükşehir İlçe Belediyesi Ortak Çalışıyor

Halkın sağlığını korumak ve virüsün bulaşmasını önlemek amacıyla ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına yoğunluk verdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Asaf Güven, “ Ülkemizin tüm illerinde olduğu gibi ilimizde ve ilçemizde de Covid 19 maalesef artış göstermektedir. Virüsle mücadele kapsamında alınan kararlar doğrultusunda belediye olarak üstümüze ne düşüyorsa, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz ”diyerek şöyle devam etti:

“ Tüm birimlerimizle bu illetle mücadele ediyoruz. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerimizce ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarımıza yoğun olarak devam ediyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce temizlik ve çöp konteyner ilaçlama çalışmalarımız da devam ediyor.  Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizde iş yerlerinde ve ortak kullanım alanlarının tamamında maske, hijyen ve mesafe denetimlerini sürdürmektedir. Burada vatandaşlarımıza düşen mümkün olduğunca sosyal mesafeye, maske kullanımı ve hijyene dikkat etmeleri. Dışarda işimiz olmadıkça mümkünse evimizde kalalım. Maalesef ki durum tahminlerden daha da ciddi. Alınan kararlara harfiyen uymamız gerekiyor,”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, İlçe, Belediyesi, Ortak, Çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı