Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 16:37
 
Bu İşin Peşini Bırakmayın
Türkiye Odalar Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu’nun İskenderun ziyaretinden, TOBB resmi sitesinde yapılan toplantılar ile ilgili paylaşımda İskenderun İl’inden yapılan toplantı diye bahsetmesi İskenderunluları heyecanlandırdı
Yaşam Haberi
Bu İşin Peşini Bırakmayın

 İskenderun’a gelen TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu günün ilk ziyaretini İskenderun Teknik Üniversitesin ’de düzenlenen ve fahri doktora unvanı verilen etkinliğe katıldı. Hisarcıklıoğlu daha sonra İskenderun Anıt alanında düzenlenen çelenk sunma törenine, ardından İskenderun belediyesini ziyaret etti. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında istişare toplantısına katılarak burada bir konuşma yaptı. Buradaki etkinlik ile ilgili TOBB başkanı odanın resmi sitesinde İskenderun’dan İl olarak bahsetti.

Hisarcıklıoğlu’nun Retwetlediği TOBB resmi hesabından yayınlanan mesajda;

TOBB İskenderun İli Oda ve Borsaları Müşterek İstişare Toplantısı @rhisarciklioğlu ; Ticaret Odasındaki toplantıdan bir fotoğrafı ile paylaştı.

MİLLETVEKİLLERİ VE BELEDİYE BAŞKANINA İŞ DÜŞÜYOR

Yıllardır İl olma söylemleri ve beklentisi içerisinde olan İskenderun’un TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun  İl olarak yapmış olduğu  sosyal paylaşımı İskenderunluları heyecanlandırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen ve İskenderun Belediye Başkanlığı görevine seçilen Fatih Tosyalı başta olmak üzere Tasarruf Mevduat Fonunda bulunan ağabey Fuat Tosyalı ile birlikte AKP, CHP Hatay Milletvekillerinin de bu konu üzerinde hassasiyetle durarak olayın takipçisi olmaları bekleniyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, İşin, Peşini, Bırakmayın,
Yorumlar
Haber Yazılımı