ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
08 Aralık 2020 - Salı 14:00
 
Bu Güce Sen de Destek Ol
Hatay’da artan coronavirüs covid-19 rahatsızlığı ağır geçen hastalar yönelik Türk Kızılay'ı İskenderun Şubesinin başlattığı kan ve kök hücre bağışı kampanyası aralıksız devam ediyor.
Sağlık Haberi
Bu Güce Sen de Destek Ol

Hafta başında Limakport sahasında konuşlanan Türk Kızılayı mobil kan alma istasyonu bu kez, 9 Aralık 2020 (yarın) çarşamba günü İSDEMİR Serdar kapısı otoparkında bağışları kabul edecek. İSDEMİR ve Özçelik-İş Sendikası’nın desteklediği ‘Kan ve Kök Hücre Bağışında bulun. Kahraman Ol. Bu güce sen de destek ol’ adı verilen kampanya için mobil kan alma istasyonu 9-10 Aralık tarihlerinde bağışçılarını bekleyecek.

 

        Çalışmaya ilişkin bilgi veren Türk Kızılayı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri,  kampanyaya destek veren İSDEMİR ve Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube yönetimine teşekkür ederken, çelik işçisinin bu kutsal görece kayıtsız kalmayacağına inandığını söyledi. Şube Başkanı Sivri, mobil kan alma istasyonunun Çarşamba ve Perşembe günlerinde İSDEMİR Serdar kapısı otoparkında bağışçılarını bekleyeceğini duyururken, pandemiden dolayı kam ve kök hücre bağışının büyük önem kazandığını sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, Güce, Sen, de, Destek, Ol,
Yorumlar
Haber Yazılımı