Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 10:38
 
“Bu dönemin ilçe yönetimi en şanslı yönetim…”
Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun ilçe teşkilatını ziyaret eden Hatay Milletvekili Serkan Topal, bu dönem seçilen ilçe yönetimlerinin çok şanslı olduğunu vurgulayarak, onların ilk seçimde iktidarın beklediğini söyledi.
Siyaset Haberi
  “Bu dönemin ilçe yönetimi en şanslı yönetim…”

CHP Arsuz İlçe Başkanı Mahmut Şirin'in de hazır bulunduğu, İskenderun ilçe teşkilatına gerçekleştirilen ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde Milletvekili Serkan Topal partililere hitaben yaptığı konuşmada, Elazığ depreminin üzüntüsünü yaşadıklarını, yaşamını yitirenlere Allahtan rahmet, yaralılara da şifa dileğinde bulundu.

Hatay’ın da birinci derece deprem kuşağında, Elazığ fay hattı üzerinde olduğunu hatırlatan CHP’li Serkan Topal “Milletimizin başısağolsun, gerçekten derinden üzüntüsünü hissediyoruz. İnşallah böyle bir acıyı bir daha yaşamayız. Gerçek olan bir şey var, Hatay da o fay hattının içinde yer alıyor. O haritayı hepimiz çok iyi biliyoruz. Depremle ilgili hepimizin, halkımızın hazırlıklı olması gerektiğini bir kez daha anlamış olduk Elazığ depremiyle” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisinin şu anda İstanbul, Ankara, Mersin ve İzmir olmak üzere Hatay’la birlikte 5 büyükşehir belediyesi ekipleri olarak tüm teçhizatlarıyla birlikte Elazığ’da olduklarını aktaran Serkan Topal “Malatya’dalar ve hasar olan her yerdeler. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak şu anda her ne kadar birçok acıyı saramasak da, bazı acıları sarmaya çalışıyoruz. Millet olarak oradayız, Cumhuriyet Halk Partisi olarak oradayız, bazı milletvekillerimiz de oradalar” diye konuştu.

Serkan Topal CHP İskenderun ilçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu’na yönetimine hayırlı olsun dileğini de ileterek “Tabi bu yönetim son yirmi yılın belki de ne şanslı yönetimi olacak. Neden diye soracak olursanız, iktidarın ilçe yönetimi olacak. Kapı kapı dolaşmaya devam edeceğiz. Bir önceki seçimde kaç oy aldıysak, daha da çok arttırmak adına ilçe yönetici arkadaşlarımızın üzerinde daha büyük sorumluluk oldu. Kendilerine başarılar diliyorum. Biz örgütün emrindeyiz. Bir dahaki sefere bize görev verirlerse kapı kapı dolaşmaya varız ve İskenderun Belediyesine Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını oraya mutlaka dikeceğimizi biliyoruz, buna yürekten inanıyoruz. Yeni yönetim bunun için çalışacak, biz de tam destek vereceğiz” şeklinde konuştu.    

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , “Bu, dönemin, ilçe, yönetimi, en, şanslı, yönetim…”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı