Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 10:56
 
Bisiklet Tutkunları sağlık için pedal attı...
İKEM Koleji İskenderun, Ticaret ve Sanayi Odası, Arsuz Belediyesi, İskenderun İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün organize ettiği ‘Sağlık için Pedal, Hayattan Tat al ve Spor Diyabeti Önler’ Temalı 5. Geleneksel Bisiklet Şenliği yoğun katılımla gerçekleşti.
Spor Haberi
Bisiklet Tutkunları sağlık için pedal attı...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen bisiklet şenliğinde, İkem Kolejinden çıkılarak toplu halde ilçe trafik ekiplerinin kontrolünde sahil güzergâhını takip eden bisiklet tutkunları Anıt alanına ulaştı.

Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu ve İstiklal marşı okuyan bisiklet tutkunları, ‘sağlık için pedal at hayattan Tat al ve Spor Diyabeti önler’ temalı etkinliğe katılmanın heyecanını hep birlikte yaşayarak, vatandaşlara da örnek bir davranış sergilediler.

İKEM Kolejinden Anıt alanına, Anıt alanından İKEM Kolejine geri dönülerek son bulan ‘Sağlık için Pedal, Hayattan Tat al ve ‘Spor Diyabeti Önler’ Temalı 5. Geleneksel Bisiklet Şenliğine her yaştan vatandaş ilgi gösterdi. Sağlık için bisiklet kullanılmasının önemine vurgu yapılan Bisiklet şenliğine katılan vatandaşlara İTSO tarafından yaptırılan şapkalar hediye edildi.

Çevre ilçelerden bisiklet tutkunlarının da katıldığı etkinlikte aileler çocukları ile birlikte bisikletlerini alarak İkem Koleji bahçesine buluştu. İskenderun Kaymakamı İskenderun Yönden, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO yönetim kurulu üyesi Raşit Özyurt, İskenderun Teknik Üniversitesi Bisiklet Topluluğu öğretmen, öğrencileri, İskenderun İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü yetkilileri ile İKEM’liler şenliğe katıldı.

Ayrıca İskenderun Bisiklet Kulübü ile Dörtyol İlk Kurşun Bisiklet Grubu üyelerinin de, sağlık için pedal attı.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bisiklet, Tutkunları, sağlık, için, pedal, attı...,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı