ugur okullari - destop


Haber Detayı
27 Temmuz 2020 - Pazartesi 18:35
 
“Birlikte başarmak için İSTE’ye bekliyoruz”
YKS (Yükseköğrenim Kurumları Sınavı) sonuçlarına göre tercihte bulunacaklara İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli, neden İSTE’mek gerektiğini 30 saniyede özetleyerek “Birlikte başarmak için İSTE’ye bekliyoruz” dedi.
Eğitim Haberi
 “Birlikte başarmak için İSTE’ye bekliyoruz”

Türkiye’de yaklaşık 2,5 milyon üniversite adayının heyecanla beklediği YKS sonuçları açıklandı. Türkiye’nin en genç üniversitelerinden kısa sürede büyük atılımlar yaparak adından söz ettiren İskenderun Teknik Üniversitesi de sunduğu eğitim olanakları ile geleceğini Teknoversite vizyonuyla şekillendirmek İSTE’yenleri bekliyor.

Rektör Dereli, neden İSTE’mek gerektiğini 30 saniyede özetleyerek şunları söyledi: “İSTE olarak biz, örgün ve uzaktan eğitimle öğrenci memnuniyetini sağlayan entegrasyonerleri ile iş dünyasıyla bütünleşen inovasyon ve girişimciliği tam anlamıyla gerçekleştiren teknologlar yetiştiren, özgün bir ekosistem sunuyoruz. Teknovrsite adını verdiğimiz bu vizyonu bizimle paylaşmak isteyen, kedini arayan ve kendini bulmak isteyen, düşünmek, geliştirmek ve üretmek isteyen herkesi ama herkesi birlikte başarmak için İSTE’ye bekliyoruz…”       

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “Birlikte, başarmak, için, İSTE’ye, bekliyoruz”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı