ugur okullari - destop
Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 17:31
 
Bir kazayla işleri ters döndü, sağlığından oldu…
Önce kaza yaptı, daha sonra iflas edince hem parasından, hem de sağlığından olan 4 çocuk babası Hasan Beşkardeş’in yaşama tutunmak için tek umudu devlet ve hayırseverler.
Sağlık Haberi
Bir kazayla işleri ters döndü, sağlığından oldu…

İskenderun’da Sebze Halinde esnaflık yaparak geçimini sağlayan, ancak işlerinin ters dönmesiyle zor günler yaşayan Hasan Beşkardeş Pirireis Mahallesinde ailesine ait bir evde 4 çocuğuyla yaşam mücadelesi veriyor.

Eşinin hastalığı, yaşadıkları, içerisinde bulundukları zor durumu gözyaşları arasında anlatan Nuran Beşkardeş “İşinin başında sağlıklı olan eşim yaptığı kaza sonra her şey ters gitti. Kamyondaki tüm malları döküldü, daha sonra ekonomik sıkıntıdan dolayı iflas edince tümüyle sıkıntı yaşamaya başladık. Buradan devletimize ve hayırseverlere sesleniyorum bizlere Allah rızası için yardım etsinler” dedi.

Eşinin durumunun iyi olmadığını, hastaneye götürdüklerini ve Alzheimer teşhisi konduğunu belirten Nuran Beşkardeş “Beyinde küçülme ve sara hastalığının olduğu söylendi. Sabahlara kadar uyumuyor. Kapı açık kalırsa sokağa çıkıyor. Ne yaptığını bilmiyor. Devlet BAĞKUR borcu bulunduğu için yardım yapmıyor. Ancak şuanda çok perişan durumdayız. 4 çocuğumdan 3’ü okuyor, bunlara nasıl bakarız. Şuanda benim ve eşimin ailesi bizlere bakmaya çalışıyorlar. Allah rızası için bizlere yardım etsinler” şeklinde çağrı yaptı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bir, kazayla, işleri, ters, döndü,, sağlığından, oldu…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı