SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 16:26
 
‘Bir Kardeşlik Hikayesi’nde mutlu son…
Gençlik Merkezi, Akdeniz Mülteci ve Sığınmacılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği organizasyonuyla onu Suriyeli 20 genç, binicilik, okçuluk ve dart eğitimi aldıkları dolu dolu iki hafta geçirdi.
Eğitim Haberi
‘Bir Kardeşlik Hikayesi’nde mutlu son…

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürlüğü, Akdeniz Mülteci ve Sığınmacılarla Dayanışma Derneği’nin İskenderun Atlı Spor Kulübünde ortaklaşa düzenlediği “Bir Kardeşlik Hikâyesi” projesi tamamlandı.

İskenderun Atlı Spor Kulübünde düzenlenen ‘Bir Kardeşlik Hikâyesi’ kapanış programına Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü M. Cemil Şensöz, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da katıldı. Onu Türk, onu Suriyeli 20 genç 2 hafta boyunca program dahilinde Binicilik, Okçuluk ve Dart eğitimi aldılar. Gençler aynı zamanda her gün farklı bir etkinlik saatinde eğlendiler.

Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü M. Cemil Şensöz, İskenderun Gençlik Merkezini ile Akdeniz Mülteci ve Sığınmacılarla Dayanışma Derneğini tebrik ederek projenin önemine dikkat çekti.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da gençlere yönelik düzenlenen projeye emeği geçenleri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürü M. Cemil Şensöz ve İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın eğitimlerde yapılan yarışmalarda gençlere ödüllerini ve katılım belgelerini teslim ederek tebrik ettiler.

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, ‘Bir Kardeşlik Hikâyesi’ Projesinin bir hikaye gibi kısa sürse de gençler için farklı bir deneyim ve kazanım olduğunu belirterek “2 hafta boyunca eğitimlerde birlikte iyi kötü pek çok anı paylaştılar. Bizler de onları pek çok alanda hem kaynaştırıp hem de eğlendirmeye çalıştık. Bu anlamda doğru bir kazanım olduğunu düşünüyorum çünkü gençlerimizin hepsi buradan mutlu ayrıldılar. Başta Akdeniz Mülteci ve Sığınmacılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve İskenderun Atlı Spor kulübü olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma, desteklerini hep üzerimizde hissettiğimiz Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürümüz M. Cemil Şensöz’e teşekkür ederim” Şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Bir, Kardeşlik, Hikayesi’nde, mutlu, son…,
Yorumlar
Haber Yazılımı