Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 20:29
 
Bir iğneden sonra yaşamı altüst olmuş!
Limanda çalıştığı sırada rahatsızlanıp hastaneye götürülen ve vurulan iğneden sonra sağlığından olduğunu ifade eden Mehmet Eğe, yatağa bağımlı yaşam mücadelesi verdiğini, malulen de olsa emekli olmak istediğini söyledi.
Sağlık Haberi
Bir iğneden sonra yaşamı altüst olmuş!

Hastanede vurulan iğneden sonra sağlığından olduğunu ileri süren eski liman işçisi Mehmet Eğe (55) üç yıl önce limanda çalıştığı sırada rahatsızlandığını, ardından Devlet hastanesinde, kendisine kas gevşetici iğne yapıldığını anlatarak “O dönem acilde kas gevşetici bir iğne yapıldıktan sonra eve geldim, vücudumda uyuşmaların başladı. Hastaneye tekrar giderek iyi olmadığımı dile getirdim. Acilde görevli doktor biraz gez rahatlarsın demesine rağmen hastane içerisine yürüdüm ancak daha kötü oldum” dedi.

 

4 çocuk babası Mehmet Eğe o günden buyana evinde sağ tarafı felçli bir şekilde eşi ve çocuklarının yardımıyla yaşam ihtiyaçlarını karşıladığını belirterek devlet yetkililerine şöyle seslendi: “Bugün yatağa bağımlı yaşam mücadelesi veriyorum. Devletimden bir tek isteğim var. Beni malulen de olsa emekli etmelerini rica ediyorum. Bir ömür evde yatakta eşim ve çocuklarımın yardımıyla yaşamak zorundayım. Bir gelirim de yok! Bu konuda devletimizin yardımına ihtiyacım var…”

 

Eşinin yardımıyla günlük ihtiyacını gideren Mehmet Eğe, İskenderun Devlet hastanesinden aldığı raporun da düşürüldüğünü, bu konuda mağdur olduğunu tekrar sağlık kurulundan muayene edilerek hak ettiği raporun verilmesini istiyor.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bir, iğneden, sonra, yaşamı, altüst, olmuş!,
Yorumlar
Haber Yazılımı