kehribar - logo yanı
Haber Detayı
28 Ocak 2021 - Perşembe 18:10
 
“Bir Işık da Sen Ol”
Belen Ülkü Ocakları, Bilge Kırtasiye’nin desteğiyle vadettiği kitap bağışını, Belen Belediyesi Millet Kütüphanesi’ne bağışladı.
Kültür Haberi
“Bir Işık da Sen Ol”

Belen Belediyesi’nin başlattığı ‘Bir Işık da Siz Olun’ kampanyasına Belen Ülkü Ocakları ve Bilge Kırtasiye’den destek geldi. Belen Ülkü Ocakları Başkanı Güven Şener ve Bilge Kırtasiye ortaklarında Ramazan Kaya, 500 adet kitabı vermek için Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette, kampanyaya destek verdikleri için Ülkü Ocakları Başkanı Güven Şener ve Bilge Kırtasiye ortaklarından Ramazan Kaya’ya teşekkür eden Başkan Gül “Bizler ilçemizde nitelikli insan yetişmesinde en önemli etkenin kitap okumadan geçtiğine inanıyoruz. Kitap demek kişisel potansiyeli artırmak demek, kitap demek yaşama ait her şeye farklı açılardan bakabilmek ve kendini her konuda geliştirmek demektir” dedi.

 

Başkan Gül, ‘Bir Işık da Siz Olun’ adlı kampanyaya destekler arttığını dile getirerek “Bizleri böylesine güzel bir kampanyada yalnız bırakmayan Bilge Kırtasiyeyi ve Belen Ülkü Ocaklarını canı gönülden kutluyorum. İnşallah yaktığımız bu meşale birçok vatandaşımızı aydınlatacaktır. Kampanya aracılığıyla gelen kitaplarımızı Millet Kütüphanesi’nde kitapseverlerle buluşturacağız” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Bir, Işık, da, Sen, Ol”,
Yorumlar
Haber Yazılımı