ugur okullari - destop
Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 18:40
 
Bıçaklı şahıs gelinle damada kâbus yaşattı!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde yarı çıplak şahıs elinde bıçak, yoğun araç trafiğinin arasına daldı, gelin arabasının kaputunun üzerine oturdu, defalarca kendi göğsüne bıçakla savurur gibi yapıp genç çifte adeta kâbus yaşattı.
Yaşam Haberi
Bıçaklı şahıs gelinle damada kâbus yaşattı!

Edinilen bilgilere göre, İskenderun Pac meydanı orta göbekte bugün öğleden sonra ilginç bir olay yaşandı. Uçucu madde aldığı düşünülen, üzeri çıplak bir vatandaş elinde bıçak sağa sola dengesizce hareketleriyle trafikte ve vatandaşlar arasında heyecan yarattı.

 

Dakikalarca yoğun araç trafiği arasında ilginç hareketler yapan yarı çıplak vatandaş, düğün konvoyunun önünde giden gelin arabasına yöneldi ve kaputunun üzerine atladı. Çevredeki insanların ve araçtaki çifti şaşkın bakışları arasında, etrafa korku salan vatandaş elindeki bıçağı defalarca kendi göğsüne vurur gibi yaptı. Korku ve heyecana kapılan gelin aracının sürücüsü damat gaza bastı, kaput üzerindeki vatandaşla yaklaşık bir kilometre gittiler, Feyezan köprüsü ışıklarında durdu. Bu arada haber verilmesi üzerine olay yerine polis yetişti. Vatandaşlar ve polisin müdahalesiyle yarı çıplak şahısın elindeki bıçak güçlükle alınıp yakalandı.

 

Bu arada Akşama düğünleri bulunan gelin arabasındaki çift ise hayatlarında unutamayacakları korkunç, heyecan dolu kötü bir anıyı yaşadı.         

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bıçaklı, şahıs, gelinle, damada, kâbus, yaşattı!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı