ugur okullari - destop
Haber Detayı
14 Temmuz 2020 - Salı 16:56
 
Beterin beterini, yaşıyor!
Hatay’ın İskenderun ilçesinde anne-babası varken, çöp evde yaşamını sürdüren 30 yaşındaki Uğur Sezginbaş, ikisini de kaybedince ortada kaldı ve bugün daha da sefalete düştü.
Yaşam Haberi
Beterin beterini, yaşıyor!

Sakarya Mahallesi 278 sokak numara 25’de anne-babadan kalma derme çatma, daha evvel çöp ev olan yerde ikamet eden Uğur Sezginbaş geçen yıllarda İskenderun.org’da anne-babasıyla birlikte haber konusu olmuştu.

Anne ve babanın çöp toplama alışkanlığı yüzünden çöp eve dönüşen yaşam alanlarından belediye ekipleri tam bir kamyon atık çıkarmıştı. Bugün 30 yaşında olan Uğur Sezginbaş ise kalp krizinden anne ve babasını kaybedince, kardeşlerdi de sahip çıkamayınca kimsesizlikten tamamen ortada kaldı. Anne babasıyla birlikteyken, çöp ev ortamında yaşamlarını sürdüren Uğur Sezginbaş bugün adeta beterin beterini yaşıyor.

Evlerinde ev eşyası, elektrik, su yok! İçi bomboş bir, kapısı penceresi olmayan babadan kalma derme çatma yerde hayatını sürdürmeye çalışan Uğur Sezginbaş hayırseverlerin yardım elini uzatmasını bekliyor, yaşamını idame ettirebileceği bir ortama kavuşmak, elektriğinin, suyunun olmasını istiyor.       

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beterin, beterini,, yaşıyor!,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı