SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
10 Ocak 2021 - Pazar 18:38
 
Beşiktaşlı, Hatay'da yanan ormanlara fidan dikti…
Beşiktaş Kulübü yöneticileri maç için geldikleri Hatay'da, Belen ilçesinde geçen yıl çıkan orman yangınında zarar gören alanlara fidan dikti.
Yaşam Haberi
Beşiktaşlı, Hatay'da yanan ormanlara fidan dikti…

Beşiktaş futbol kulübü Hatay’da çıkan orman yangınlarında zarar gören bölgelere fidan dikilmesi için fidan bağışında bulunmuştu. Atakas Hatayspor ile Antakya Atatürk Stadında oynayacağı maç için gelen Beşiktaş yöneticileri Belen de yanan ve ağaçlandırma bölgesi olarak belirlenen alana geldi. Belen’deki ağaçlandırma alanındaki fidan dikimine Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu üyesi Hakan Daltaban, Genel Sekreter Mesut Ulgancılar, As Başkan Fatih Avşar, Altyapı sorumlusu Fırat Fidan, Beşiktaşlı iş insanı Umut Tahir Güneş’in de katılımıyla Orman işletme Müdürlüğü ve Belen Belediyesi ile birlikte temsili fidan dikimi gerçekleştirildi.

Belen Belediye başkanı İbrahim Gül, desteklerinden dolayı Beşiktaş camiasına ilçe halkı adına teşekkür etti. Beşiktaş Antakya Dernek Başkanı Mehmet Yıldız ile İskenderun Dernek Başkanı Sedat Uysal da Beşiktaşlı yönetim kurulu üyesi konuklarıyla da tek tek ilgilendiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beşiktaşlı,, Hatay'da, yanan, ormanlara, fidan, dikti…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı