ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 13:30
 
Belenli Büyük Zafer gecesi Aşık Safai ile coştu…
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde Belen Belediyesi tarafından düzenlenen konser etkinliğinde Aşık Sefai birlerce vatandaş coşturdu.
Magazin Haberi
Belenli Büyük Zafer gecesi Aşık Safai ile coştu…

Belen Pazar Yerinde gerçekleştirilen Aşık Sefai konseri öncesinde Belen halkını selamlaya Belediye Başkanı İbrahim Gül, Türk dünyasının önemli zaferi olan 30 Ağustos Zafer bayramını şanla ve şerefle kutladıklarını söyledi.

Bugün de düzenlenen bu önemli konser etkinliğiyle kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden Başkan Gül “Belen uzun süredir Konserleri ve kutlamaları unutmuştu, inşallah bundan sonra 30 ağustos zafer bayramlarında bu tür kutlamalarımız olacak” dedi.

Sahne alan Aşık Sefai de bir birinden değerli eserleri seslendirerek konser ilgi gösteren binlerce Belenliyi coşturdu.

Belen Halkının yanı sıra konseri Kaymakamı Hayrettin Baskın, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Ak Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Ak parti, İskenderun Belen ilçe Başkanları da ilgi gösterdi. Konser sonrasında ünlü ozan Aşık Sefai’ye İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ve Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın çiçek taktim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belenli, Büyük, Zafer, gecesi, Aşık, Safai, ile, coştu…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı