tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
28 Eylül 2021 - Salı 13:57
 
Belen seyir terasında İmamoğlu’na yoğun ilgi…
Expo 2021 ilk tanıtım toplantısı için Hatay’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmanoğlu Belen seyir terasında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Siyaset Haberi
Belen seyir terasında İmamoğlu’na yoğun ilgi…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu’na CHP Hatay Milletvekilleri Suzan Şahin ve Serkan Topal da eşlik ettiği Belen seyir terasına geçip çay kahve içtiler. Hatay ziyaretinde her yerde olduğu gibi İskenderun Körfezi manzarasını hakim noktadan gören seyir terasında da yoğun ilgiyle karşılaşan İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile vatandaşlar bol bol fotoğraf çektirdi.

Vatandaşların fotoğraf çektirmek için adeta sıraya geçtiği seyir terasında Ekrem İmamoğlu da gördüğü manzara karşısında kendisi de tek fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

CHP’li Milletvekilleri ve beraberindekilerle İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile eşi Belen’in bol oksijenli havanın hakim olduğu, nefis İskenderun Körfezi manzarasında çay kahve içip sohbet ettiler, yoğun tempoya mola vererek dinlenme imkanı buldu.      

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belen, seyir, terasında, İmamoğlu’na, yoğun, ilgi…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı