Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 12:00
 
Belen İçin Sürpriz Projeler Var
İskenderun Ajans Bünyesinde Bulunan İskenderun.org haber portalı ve Sektörel dergisi sahibi Ufuk Aktuğ, Haber Portalı Yazı işleri Müdürü Halit Sapmaz ve Sektörel Dergi Yazı İşleri Müdürü İdris Aydoğan ile Cuma Keseroğlu Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü ziyaret ettiler.
Yaşam Haberi
Belen İçin Sürpriz Projeler Var

Belediye Başkanı İbrahim Gül ile konukları Belen'e yapılacak projeler başta olmak üzere birçok konuda sohbet etme imkanı buldu. Göreve geldiği kısa sürede Belen’e yaptığı küçük ve önemli dokunuşlardan bahseden Belediye Başkanı Gül, sürpriz projelerini daha sonra paylaşacağının altını çizerek, "İSKENDERUN.ORG haber portalı ve Sektörel dergiyi yakından takip ediyorum. Çok güzel işler yapıyorsunuz. Başta Ufuk Aktuğ olmak üzere çalışma arkadaşlarınızı kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

İSKENDERUN.ORG haber portalı ve Sektörel Dergisi sahibi Ufuk Aktuğ Haber portalı ve Sektörel Dergiyle birlikte her zaman bölgenin nabzını tuttuklarını, aynı zamanda yayın organları ile de iyi bir sinerji yarattıklarının altını çizerek "İyi bir ekibimiz var, bu işe yıllarını vermiş. Birlikte daha güzel çalışmalara başarılara imza atacağız” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belen, İçin, Sürpriz, Projeler, Var,
Yorumlar
Haber Yazılımı