Haber Detayı
30 Mayıs 2020 - Cumartesi 15:50
 
Belen Halkı Mutlu Oldu
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül eksikliği hissedilen Devlet hastanesinin yapımı için verdikleri mücadelede emeği geçenlere teşekkür etti.
Siyaset Haberi
Belen Halkı Mutlu Oldu

Belediye Başkanı İbrahim Gül, Cumhur İttifakı Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Lütfi Kaşıkçı'yla birlikte Ankara'da yaptıkları görüşmeler neticesinde, Sağlık Bakanı  Fahrettin Koca'dan müjdeli haberi almasının ardından, 15 Yataklı Entegre Belen Devlet Hastanesinin ihale tarihi açıklanmasıyla, Belen halkı büyük bir mutluluk yaşadığını söyledi

Belediye Başkanı Gül,  Haziran ayı içerisinde ihalesi yapılacak olan hastane ile ilgili Şunları söyledi:

“15 Yataklı Entegre Belen Devlet Hastanesi 3 bin 143 metrekare alana yapılacak ve 450 günde tamamlanması planlanıyor. Bodrum, zemin ve 1. kat olmak üzere 3 katlı olarak ihaleye çıkacak.

Yıllardır ilçemizin kanayan yarası olan Devlet Hastanesine kavuşmasının mutluluğuyla, ilçemize gelerek bizleri onurlandıran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya, Cumhur İttifakı Hatay Milletvekillerimiz Abdulkadir Özel ve Lütfi Kaşıkçı başta olmak üzere tüm milletvekillerimize teşekkürlerimi sunar, Belen Devlet Hastanemizin Belenli hemşerilerime şifa dağıtmasını yüce Rabbimden niyaz ederim."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belen, Halkı, Mutlu, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı