ramazan 2021


kehribar - logo yanı
Haber Detayı
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 16:56
 
Belen’de Şafak konseri coşkusu…
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Belen Belediyesi tarafından düzenlenen konser etkinliğinde sahne alan Ahmet Şafak binlerce vatandaşı seslendirdiği şarkılarıyla adeta mest etti, gönülleri fethetti.
Magazin Haberi
Belen’de Şafak konseri coşkusu…

Belen’de sahne alan Ahmet Şafak’ın konseri havai fişek gösterisi altında başladı. Alanı dolduran binlerce Belenli hayranı olduğu sanatçıyı alkış yağmuruna tuttu.  

Konser öncesi Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın yaptığı konuşmada, böylesi özel bir günde Zafer bayramında binlerce Belen ve İskenderun halkının katılımıyla Ahmet Şafak konserini düzenleyen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e teşekkür ettiğini belirterek “Devletimiz ile milletimizin birlik ve beraberliği her daim sürecektir. Ülkemiz üzerinde oynanan tüm oyanları bertaraf edecek akla sahibiz” dedi.

 

Sahneye çıkan Ahmet Şafak, Belediye Başkanı İbrahim Gül’e böyle özel bir günde İskenderun ve Belen halkını buluşturduğu için kendisine çok teşekkür ettiğini söyledi.

 

Konsere Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Ak Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Ak parti, İskenderun Belen ilçe Başkanları da ilgi gösterdi.

 

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren konser sonrasında AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel ile MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı da sanatçı Ahmet Şafak’a çiçek taktim ederek teşekkür ettiler.

 

Ak parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel 30 Ağustos Zafer Bayramında bu güzel konser etkinliğini yaşatan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül teşekkür ederek birlikteliklerinin asla bitmeyeceğinin altını çizdi.

 

MHP’li Kaşıkçı da Belen’in ehline teslim edildiğini, bundan sonra ilçede konser ve özel günlerde vatandaşlarla buluşacaklarını vurguladı.

 

Gecenin finalinde ise İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise protokol üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belen’de, Şafak, konseri, coşkusu…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı