Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 16:46
 
Belen'de işçinin 14 Zam Sevinci
Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Belediye İş Sendikasıyla Toplu Sözleşmeye İmza Attı.
Ekonomi Haberi
Belen'de işçinin 14 Zam Sevinci

Belen Belediyesi Bünyesinde Çalışan Kadrolu İşçilerin 2020 Yılında Alacağı Zam Ve Sosyal Hak İyileştirme Görüşmelerinde, Belediye Başkanı İbrahim Gül İle Belediye İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Abdi Ataç Arasında Yapılan Görüşmeler Tamamlanarak, Mutlu Sona Ulaşıldı.

Gül, " Belen belediyesinde göreve geldiğim günden itibaren maddi olarak sıkıntılar içerisinde olmamıza rağmen, güzel hizmetleri yapmanın mutluluğu içerisindeyim. Kadrolu işçi personellerimizin 2020 yılının mali ve sosyal haklar üzerine yaptığımız görüşmelerde de belediyemizin verebileceği üst limitleri zorlayarak tüm haklarda 14 zam oranında anlaşmaya vardık. Gönül isterdi ki fedakârca çalışan personellerimize daha yüksek oranlarda iyileştirme yapmak, rabbim alın teriyle kazandığımızı sağlıcakla yemeyi nasip etsin. Yaptığımız sözleşme personellerimize hayırlı uğurlu olsun" şeklinde konuştu.

Belediye-İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Abdi Ataç İse “işçinin ve emekçinin her daim yanında olan bizler, bu yılda yaptığımız sözleşmeyle üyelerimizin yüzünü güldürdük, belediye başkanımıza bizlere gösterdiği ilgi ve alakanın yanı sıra mütevaziliğinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Üyelerimizin daha iyi şartlarda çalışması ve evine mutlu ulaşması bizlerin tek önceliğidir ” dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belen'de, işçinin, 14, Zam, Sevinci,
Yorumlar
Haber Yazılımı