Haber Detayı
30 Ocak 2020 - Perşembe 10:19
 
Belen'de Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı
Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın Başkanlığında 2019-2020 Eğitim öğretim yılı Hayat Boyu Öğrenme ve Halk Eğitim Kursları Planlama İlçe Komisyonu toplantısı yapıldı.
Eğitim Haberi
Belen'de Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı

Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın başkanlığında toplantıya, Belen Belediye  Başkan Yardımcısı Abdullah Önder, İlçe Emniyet Amiri Serkan Beyoğlu, İlçe Jandarma Komutan V. Ertan Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu, İlçe Müftü V. Rıza Toz, Orman İşletme Şefi Ahmet Yılmaz, Tarım ve Orman İlçe Müdür V. Sevim Kurum, Yaygın Eğitimlerden Sorumlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Ocakoğlu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Akça, Anaokulu Kurumları temsilcisi Ahmet Dikili, Eğitim Bir-Sen Temsilcisi Mevlüt Oduncu,  Türkiye Eğitim-Sen Temsilcisi Özcan İncirbölen, Meslek Liselerini temsilen Hatice Soydan Sarcan, İlkokul Kurumları temsilcisi Serdar Sönmezer, Ortaokul Kurumları temsilcisi Fehmi Çerçi ile Karma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halit Kenet katılımı ile gerçekleştirildi.

  Halk eğitim Merkezi’nde düzenlenen toplantı, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ahmet Çolak’ın sunumuyla devam etti.

Toplantı bilgi alışverişi, bir önceki toplantıda alınan kararların değerlendirilmesi, açılan kurslarla ilgili sayısal veriler, yeni dönemde açılması düşünülen kurslar, mezun öğrenciler için açılan DYK kursları ile ilgili çalışmalar, açılan ve planlanan proje kursları, okuma yazma kursları, kurumların önerilerinin alınması ile son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belen'de, Hayat, Boyu, Öğrenme, Toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı