Haber Detayı
10 Aralık 2020 - Perşembe 12:57
 
Belen Belediyesinden Yabancı dil eğitim protokolü
Belen Belediyesi ile ED HOME ortak karara vararak dil öğrenmek isteyenlere İlçe vatandaşlarına 20 indirim yapılmasını öngören protokole karşılıklı imza atıldı.
Eğitim Haberi
Belen Belediyesinden Yabancı dil eğitim protokolü

Belen İlçesinde Belediye, yabancı dil eğitimi almak isteyenlere ED HOME ile Yabancı Dil Eğitiminin kapılarını aralıyor. ED HOME Sahibi Emrah Ergen ve Belediye Başkan Vekili Mesut Bozkurt tarafından atılan imzaların ardından bilgilendirme yapıldı.  

ED HOME Sahibi Emrah Ergen, daha yetkin ve özgüven sahibi bireyler yetiştirmek, sosyal çevreyi genişletmek ve daha renkli bir yaşam için kaliteli hizmet vermeye hazır olduklarını söyledi.

ED HOME Yurtdışı Danışmanlık ekibinin, YDS-FOEFL-IELTS HAZIRLIK, GENEL İNGİLİZCE, ÜCRETSİZ DENEME DERSLERİ ile yaratıcılık, işbirliği, kritik düşünme, iletişime de katkı sunduklarını kaydeden Ergen “İşimizin merkezinde ve eğitimlerimizin özünde, öğrencilerimizi toplum için daha aktif, başarılı ve toplumun gelişmesine katkıda bulunan bireyler olabilmesi yatıyor. ED HOME ile 21. yüzyıla daha güvenli başlamak isteyenlere kapışlarını aralayacaktır. Belen ilçemizde böylesine bir protokol imzalamanın başarıya koşan bireyler yetiştireceğini” diye konuştu.

 

Belediye Başkan Vekili Mesut Bozkurt de eğitim camiası pandemi nedeniyle zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek “İnşallah bir an önce yüz yüze eğitime geçerek eğitimler kaldığı yerden devam eder, yabancı dil eğitimi de bu süreçte en belirleyici kriter, yeni bir dil demek dünyanın kapılarını tekrar aralamak demek, bizlerde bir nebze de olsa öğrencilerimizin ve velilerimizin eğitimlerine katkıda sunmak adına indirim protokolümüzü imzaladık. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belen, Belediyesinden, Yabancı, dil, eğitim, protokolü,
Yorumlar
Haber Yazılımı