tek okulları


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
05 Temmuz 2021 - Pazartesi 18:33
 
Belen Belediyesinden “İnteraktif Motivasyon eğitimi”
Belen Belediyesi, dünya genelinde etkili olan ve devam eden Covid–19 pandemi nedeniyle görevine ara vermeden yoğun bir şekilde çalışan personellerine yönelik interaktif motivasyon eğitimi verildi.
Eğitim Haberi
Belen Belediyesinden “İnteraktif Motivasyon eğitimi”

Eğitim ve uzman desteğine başvuran Belen Belediyesi, Uzm. Psk. Damla Tonya ile Psk. Aygül Kılıç tarafından iş yaşamında stres yönetimi, öfke kontrolü, iletişim becerileri ve beden dili konularında personellerine kapsamlı bir interaktif eğitim gerçekleştirdi.

Özellikle covid sürecinde fazlasıyla artan psikolojik rahatsızlıklardan en çok etkilenen grupların başında gelen hizmet personellerinin ailesel, çevresel, sosyal ve iş hayatında psikolojik sağlamlıklarını arttırmalarını sağlayan psikolojik danışmanlık hizmeti ile bireysel destek konularını kapsayan eğitim personeller tarafından ilgiyle takip edilerek, yaşadıkları ve karşılaştıkları sorunlar üzerine karşılıklı istişarede bulunuldu.

Belediye Başkanı İbrahim Gül bir buçuk yılı aşkın süre içerisinde çok zorlu günler geçirdiklerini belirterek “Hala da devam eden bir pandeminin içerisindeyiz. Belen belediyesi olarak bu süre içerisinde hizmet ve çalışmalarımızı aksatmadan vatandaşlarımıza kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu süreçte personellerimiz hem kurumumuzda hem de aile yaşantısında zorlu bir süreç içerisinde. Bizlerde konusunda uzman psikolog doktorlar tarafından personellerimize destek olmak amacıyla seminerler düzenleyerek, hizmet kalitelerini, performanslarını, motivasyon ve kişisel gelişim alanlarında yanlarında olarak, çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belen, Belediyesinden, “İnteraktif, Motivasyon, eğitimi”,
Yorumlar
Haber Yazılımı