ugur okullari - destop
Haber Detayı
11 Şubat 2020 - Salı 17:06
 
Belen Atatürk Parkı Yenileniyor…
Hatay’ın Belen ilçesinde Belediye Başkanı İbrahim Gül'ün talimatıyla yıllardır yenilenmeyi bekleyen Atatürk Parkında yeniden yapım çalışmalarına başlandı.
Yaşam Haberi
Belen Atatürk Parkı Yenileniyor…

Yakın zamanda Belen Millet Bahçesi, futbol ve basketbol sahalarının müjdesinin ardından, bir müjde daha açıklayan Belediye Başkanı İbrahim Gül "İlçe vatandaşlarımızın çalışmaların başlamasıyla merakla beklediği Belen Atatürk Parkında yenileme, Allah şükürler olsun ki bana nasip oldu. Atatürk Parkı, ilçemizin merkezinde bulunan ve konumu nedeniyle sınırlı sayıdaki parklarımızdan en önemlisi” dedi.

 

Atatürk Parkı dört bin metrekare alanda başladıkları yeniden yapım çalışmasıyla, daha kullanışlı bir hale geleceğini ifade eden Başkan Gül Parkımızın içerisinde vitamin kafe, oturma ve yürüyüş alanları, Atatürk heykelinin arka kısmında ise Ay yıldızlı Bayrağımızın devasa figürü ve yan taraflarında ise 16 devlet kuran şanlı Türk tarihinin bayraklarıyla süsleyeceğiz. Alanda temizleme çalışmalarımızı hızlıca tamamladık, en kısa sürede de açılışını gerçekleştireceğiz, ilçemize hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Belen, Atatürk, Parkı, Yenileniyor…,
Yorumlar
Haber Yazılımı