ugur okullari - destop


Haber Detayı
02 Eylül 2020 - Çarşamba 18:10
 
“Belediyenin hizmette unuttuğu bir yerde yaşıyoruz!”
Hatay’ın Arsuz ilçesi Karaağaç Mahalle Şarkkonak Ali Tümkaya Caddesi üzerinde yaklaşık 200 hanenin sakinleri, asfaltı yapılmayan yol ile belediyenin hizmetlerinden yeterince faydalanamamaktan şikâyetçi.
Yaşam Haberi
“Belediyenin hizmette unuttuğu bir yerde yaşıyoruz!”

Arsuz’un Karaağaç Mahallesi Şarkkonok Ali Tümkaya Caddesi sakinleri bozuk ve asfaltsız yolları yüzünden çok sıkıntılı günler yaşadıklarını belirterek “Üzerinde 200 hanenin bulunduğu, çok sayıda insanın yaşadığı, otobana bağlayan yolumuz 25 yıldır yapılmıyor. Yıllardır oy verdik, siyasilerden ve belediyeden hizmet görmedik. Karaağaç Mahallesi Ali Tümkaya Caddesi sakinleri belediyeden hizmet alamamalarına anlam veremiyoruz” dedi.

Arsuz Belediyesi yetkililerine seslerini duyurmaya çalışan Ali Tümkaya Caddesi sakinleri, uzun yıllardır evlerinin önünün asfaltsız toz toprak içinde kaldıklarını ifade ederek “Belediyemiz ardık bize de hizmet versin. Yolumuzu yapsın. 200 hanenin yaşadığı yerde parkımız yok. Çocuklarımız hiç park görmeden büyüyorlar. Biz haritadan silinmişiz de biz mi bilmiyoruz! Kimse bizimle ilgilenmiyor. Biz öncelikle bozuk, yazın toz, kışın çamur olan yollarımızı yapsın istiyoruz” diye konuştular.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Belediyenin, hizmette, unuttuğu, bir, yerde, yaşıyoruz!”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı