SKODA


kehirbar-üst-manset
Haber Detayı
23 Temmuz 2021 - Cuma 17:30
 
Bayram öncesi çocukları hediyelerle sevindirdiler
Hatay’ın Dörtyol ilçesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı faaliyet gösteren Nazmiye Muratlı Gençlik Merkezi Gönüllülük Kulübü Çevre Timi üyesi gönüllü gençler, Kurban Bayramı öncesi çocuklara hediye paketleri dağıttı.
Yaşam Haberi
Bayram öncesi çocukları hediyelerle sevindirdiler

Nazmiye Gençlik Merkezi Gönüllülük Kulübü Çevre Timi üyeleri gönüllülük faaliyetlerine katılımının alışkanlık haline dönüştürülerek yaşamlarının bir parçası haline getirilmesi kapsamında 6 farklı timden oluşan gönüllülük kulübü güzel bir çalışmaya daha imza attı.

Nazmiye Gençlik Merkezi Gönüllülük Kulübü Çevre Timi üyesi Merve Kurt, Bu timlerden bir tanesinin de Çevre Timi üyesi arkadaşları ile birlikte, kendi harçlıklarıyla Kurban Bayramı öncesi her çocuk hediyeden mutlu olur düşüncesiyle, çocuklar için hikaye kitapları, balonlar boyama kitapları gibi kırtasiye malzemeleri, oyuncaklardan hediye paketlileri hazırladıklarını söyledi.

Gençlik Merkezi ile Atatürk Parkı arasındaki yol güzergahında ve Atatürk Parkı içeresinde ailelerinden izin alarak 20 çocuğa hazırlanan hediyeleri ulaştırdıklarını belirten Kurt ''Gençlik ve Spor Bakanlığı’mıza, Gençlik Merkezlerinde Gönüllülük faaliyetleri çalışmalarında biz gençleri teşvik ettiği için teşekkür ederiz'' dedi.

Gençlik Merkezi Çevre Timi Üyesi Zeynep Tufan da, Kurban Bayramı öncesi hediyeler dağıttıklarını, olumlu dönüşler aldıklarını ifade ederek, Nazmiye Muratlı Gençlik Merkezi Çevre Timi olarak herkesin Kurban Bayramını kutladı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayram, öncesi, çocukları, hediyelerle, sevindirdiler,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı