Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 12:25
 
‘Battı Çıktı’ya giriş oy birliğiyle geçti!
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın Tayfur Sökmen Bulvarından battı-çıktıya giriş için yapılacak olan sanayi iniş rampası girişimi HBB meclisinde sonuç verdi.
Siyaset Haberi
 ‘Battı Çıktı’ya giriş oy birliğiyle geçti!

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın, Tayfur Sökmen bulvarından battı çıktıya giriş yapılacak olan sanayi iniş rampası ile ilgili girişimleri Hatay Büyükşehir Belediye Meclisinde gündeme getirildi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclisine konuyu taşıyan İskenderun Başkanı Fatih Tosyalı, “HBB meclisinde yapmış olduğum girişimler neticesinde meclis gündemine ek madde olarak aldırdığımız Tayfur Sökmen bulvarından battı çıktıya giriş yapılacak olan sanayi iniş rampası ile ilgili konu oy birliği ile meclisten geçmiştir” dedi.

Başkan Tosyalı, kent trafiğinin daha da rahatlatılmasıyla ilgili çalışmalar çerçevesinde, Battı-çıktıda büyük önem arz eden bu sorunun da çözümüyle ilgili maddenin HBB Meclisinden geçerek en kısa zamanda ihalesine çıkılacağını belirterek “Çalışmalar tamamlandıktan sonra İskenderun trafiği büyük ölçüde rahatlatılacaktır. Hayırlı uğurlu olsun. İskenderun’a değer” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ‘Battı, Çıktı’ya, giriş, oy, birliğiyle, geçti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı