Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 17:59
 
Başkan Tosyalı’dan MHP İlçeye ziyaret…
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kentin geleceği için her zaman toplumun tüm kesimleriyle, siyasilerle birlik-beraberlik içerisinde olunması gerektiğini söyledi.
Siyaset Haberi
 Başkan Tosyalı’dan MHP İlçeye ziyaret…

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kent genelinde, sendika, oda, siyasi partiler, STK ziyaretlerini sürdürüyor. MHP ilçe teşkilatına ziyarette buluna Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, burada İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

 

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun halkına en iyi hizmeti vermek için gayret gösterdiklerini belirterek “Sık sık siyasi partilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve kanaat önderleri ile bir araya geliyoruz. İskenderun’un geleceği konusunda sürekli iletişim halinde olup her türlü fikri, öneriyi önemsiyoruz. Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. MHP’yi ziyaretimizde belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler vererek halka hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Göstermiş oldukları yakın ilgi ve sıcak karşılamalarından dolayı İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve teşkilat üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt “Siyasetin temel prensibi halka hizmettir. Bu çerçevede hepimiz halkımıza hizmet etmek için gayret gösteriyoruz. Hepimiz bu memlekette yaşıyoruz. Bu memlekete taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun” dedi.

 

Başkan Fatih Tosyalı daha sonra MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ile birlikte İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Bünyamin Saraçoğlu’nu ziyaret etti.

 

Saraçoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar diledi. Ziyaretler sohbet ortamında devam ederken çeşitli konularda görüş alışverişlerinde de bulunuldu.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Başkan, Tosyalı’dan, MHP, İlçeye, ziyaret…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı