Haber Detayı
22 Ekim 2019 - Salı 11:50
 
Başkan Tosyalı'dan Başkent temasları…
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulunmak üzere Ankara'ya gitti.
Siyaset Haberi
Başkan Tosyalı'dan Başkent temasları…

Belediyenin Bakanlıklardaki işlerini takip etmek üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Nadir Ünal ile birlikte Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ü, AK Parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel’i ve AK Parti Genel Merkezinde AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin’i ziyaret etti.

Ankara’da, kentimize yapılacak yatırımlar ve hizmetlere dair fikir alışverişinde bulunduklarını da ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediyemiz ile ilgili projelerin takibi ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’da temaslarda bulunuyoruz. Bölge milletvekillerimiz ve Bakanlarımız ile sürekli her zaman diyalog halindeyiz. Sağ olsunlar her zaman bizlere destek oluyorlar. Gerek İskenderun ve bölgemizdeki konularda hükümet nezdinde ve Bakanlıklarda projelerin hızlandırılması konusunda gayret gösteriyorlar. Burada ayrıca halka hizmet noktasında Hatay, İskenderun’umuz ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk“ diye konuştu.

Başkentte göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı Adalet Bakanına, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin’e, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel’e ve bölge milletvekillerine teşekkür eden Başkan Tosyalı “Bizler her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ankara’daki temaslarımız devam edecek” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Tosyalı'dan, Başkent, temasları…,
Yorumlar
Haber Yazılımı