ugur okullari - destop
Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 13:18
 
Başkan Tosyalı, çalışmaları yerinde inceledi
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Karayılan, Denizciler, Sarıseki'de tesisleri, hizmet alanlarını, belediye garajlarını ve Modern Evlerin üst kısmında bulunan asfalt şantiyesini ziyaret etti.
Yaşam Haberi
 Başkan Tosyalı, çalışmaları yerinde inceledi

Belediye Başkan yardımcıları ile ilgili daire müdürlerinin de eşlik ettiği Başkan M. Fatih Tosyalı, yapılan çalışmaları yerinde inceliyor, yakından takip ediyor. Belediye tarafından yapılacak olan çalışmaların ve projelerin yerlerinde incelemelerde bulunan Başkan Fatih Tosyalı, "İskenderun'umuza yeni projeler kazandıracak olup bir takım sosyal yeni yaşam alanları inşa edeceğiz. Bu çerçevede kısa bir süre bu projelerin çalışmalarına başlayacağız” dedi.

Diğer yandan da Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kent genelinde asfalt yama çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Başkan Tosyalı “Belediyemize Başkan Yardımcılarımız ile birlikte Modern Evlerin üst kısmında bulunan belediyemize ait asfalt şantiyesini ziyaret ederek yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Sarıseki’de bulunan belediyemize ait belediye garajında ve Karayılan’da bulunan belediyemize ait hizmet yerlerinde ve tesislerde de incelemelerde bulunduk. Karayılan Ortaokuluna ziyarette bulunarak okul idarecileri ile bir araya geldik” diye konuştu.

Karayılan İDÇ siteleri bölgesinde yapılması planlanan projelerin ve çalışmaları da yerlerinde incelediklerini sözlerine ekleyen Başkan Tosyalı “Belediyemize ait Denizciler garajında muhtarımız Ali Rıza Kekeç ve belediye başkan yardımcılarımız ve daire müdürlerimiz ile bölgede yapılmakta olan faaliyetler ve çalışmalar ile ilgili bilgiler aldık. Halkımıza daha güzel ve kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , Başkan, Tosyalı,, çalışmaları, yerinde, inceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı