ugur okullari - destop
Haber Detayı
22 Haziran 2020 - Pazartesi 13:53
 
Başkan Tosyalı, asfalt kalitesini anlattı…
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kent genelinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi, bir grup basın mensubu ile İseknderun.org ekibine asfalt kalitesini anlattı.
Yaşam Haberi
Başkan Tosyalı, asfalt kalitesini anlattı…

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Numune, Gürsel ve İsmet İnönü Mahallesinde devam eden çalışmaları mahalle muhtarları ile gazetecilerle birlikte inceledi.

 

Yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Fatih Tosyalı, “Kentimizde farklı noktalarda devam eden asfalt çalışmalarını muhtarlarımız ile birlikte inceledik. Ana ve ara yollarda devam eden sıcak asfalt çalışmaları hakkında bilgiler aldık. İhtiyaç olan tüm noktalarda asfalt çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

 

Asfalt çalışmaları sırasında yapılan işlemler hakkında da bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı “Örneğin Gürsel Mahallesi Adliye arkasındaki yola 5 bin ton asfalt yaptık. Uzun zamandır burada yaşayan insanların şikayet ettiği, hem üniversitede okuyan öğrencilerimizin, hem bu bölgede yaşayan halkımızın hem de Mevlana Ortaokulunda okuyan çocuklarımızın da kış aylarında su göllenen bir yoldu. Biz burada güzel bir çalışma yaptık. Asfalt yaparken, gerçek zemin bulunuyor, alta mekanik denilen bir tabaka konuluyor. Üstüne de aşınma denilen 12 santimlik asfalt dökülüyor. Artık İskenderun’da yollar daha güzel, daha konforlu olacak. Bu sayede kent içi trafik ve ulaşım akıcı ve düzenli hal alacak” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Tosyalı,, asfalt, kalitesini, anlattı…,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı