ugur okullari - destop


Haber Detayı
25 Ekim 2020 - Pazar 14:20
 
Başkan Tosyalı, Angus kokusu için devreye girdi…
İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, Angus yüklü gemilerin yaydığı kötü koku ve çevre sağlığı konusunda alınan önlemlere ve gerekli yaptırımlara ilaveten daha fazla hassasiyet gösterilmesini net bir şekilde ifade ettiğini açıkladı.
Yaşam Haberi
Başkan Tosyalı, Angus kokusu için devreye girdi…

İskenderun’u dün sabah saatlerinden itibaren ağır kötü bir kokuya maruz bırakan Angus yüklü gemiyle ilgili kent halkından yükselen yoğun şikayetler üzerine Belediye Başkanı Fatih Tosyalı harekete geçerek Limak şirketi sahipleri ve liman yöneticileriyle bir görüşme yaptığını söyledi.  

Başkan Tosyalı yaptığı açıklamada, “Angus yüklü gemilerin alınan tedbirlere rağmen zaman zaman çevreye yaydığı kötü koku ve olası sağlıksız koşulların yol açabileceği etkenler nedeniyle Gemilerin yaydığı kötü koku ve çevre sağlığı konusunda alınan önlemlere ve gerekli yaptırımlara ilaveten daha fazla hassasiyet gösterilmesini net bir şekilde ifade ettim” dedi.

 

Tosyalı, Limanın sahipleri ve İskenderun limanı yöneticilerinin de bir daha çevreye yayılan bu tür kötü kokuların yaşanmaması için gerekli tüm tedbirleri ek ilave önlemlerle eksiksiz alacaklarını beyan ettiklerini de aktardı.

 

Toplumumu yakından ilgilendiren konuların her zaman takipçisi olmaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Başkan Tosyalı, halk sağlığının her zaman birinci öncelikleri olduğunun altını çizdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Tosyalı,, Angus, kokusu, için, devreye, girdi…,
Yorumlar
Haber Yazılımı