ugur okullari - destop
Haber Detayı
29 Mayıs 2020 - Cuma 18:57
 
Başkan Güven’den Vali Doğan’a yol teşekkürü...
Kale Mahallesi ziyareti sırasında, Arsuz - Samandağ yolunun son durumunu yerinde gören Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven Hatay Valisi Rahmi Doğan’a teşekkür etti.
Yaşam Haberi
Başkan Güven’den Vali Doğan’a yol teşekkürü...

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Başkan Yardımcısı Sami Üstün, Meclis Üyeleri ve Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Arslan ve yönetimi ile birlikte Kale mahallesine ziyaret gerçekleştirdi.

Burada Arsuz - Samandağ arasındaki yolun bitme aşamasına geldiğini belirten Başkan Güven Vali Rahmi Doğan’a bu hizmetten dolayı, ilçe halkı adına teşekkür ettiğini söyledi.

Bu yolun hem Arsuz ve Samandağ ile Hatay turizmi için önemine işaret eden Başkan Asaf Güven, “Kale mahallemizi ziyaret ederek Arsuz - Samandağ yolunu görme fırsatı bulduk. Tabiki bu yol Sayın Valimizin Arsuz’ a büyük bir hizmetidir. Bundan dolayı mutlu olduk. Gerçekten bu yol Arsuz ve Samandağ arasında önemli bir yol olacak. Arsuz turizmine ve Hatay’a çok büyük katkısı olacak. Bu hizmetinden dolayı Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan’a bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Güven daha sonra Kale mahallesinde geçici olarak kurulan mobil karakolu ziyaret ederek güvenlik güçlerine kolaylıklar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Güven’den, Vali, Doğan’a, yol, teşekkürü...,
Yorumlar
Haber Yazılımı